052-2778144

קבוצת הבנייה תמ"א 38 בילדינג - חברה קבלנית בעלת ניסיון של חמישה פרויקטים שנבנו

קבוצת הבניה מתמחה בשיפוץ וחיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38 "עד מפתח" הנכנסים לתהליך הבנייה מתחילתו ועד מסירת המפתח לצד המזמין. פרויקטים מסוג זה מצריכים התמחות ויכולות הנדסיות גבוהות במיוחד על מנת לספק פתרונות בנייה לאתגרים שמציב כל פרויקט. חיזוק הבניין מחייב הערכות לוגיסטית מטעם החברה הקבלנית כדי לאפשר לדיירים לתפקד במינימום הפרעות תוך כדי גמישות מקסימלית – הפעילות נעשת תוך כדי שימוש בבעלי מקצוע רבים על מנת לזרז את סיום הפרויקט ולהביא לכדי סיום מוצלח במסגרת הזמן שהוקצב לפרויקט.8 מאפשרים לקבל פרויקט מרהיב ואיכותי. מקצועיות בבנייה נובעת מבקרת איכות - הפעילות מתבצעת תוך כדי קפדנות ודיוק מירביים בביצוע התורמת להצלחת הפרויקטים ולתוצאה איכותית לשביעות רצון הדיירים.

נכון להיום בכל הארץ – יש מספר מצומצם מאוד של פרויקטים שהושלמו או לקראת סיום. הנסיון הרב של הקבוצה שנרכש עד היום מהווה יתרון משמעותי על פני קבלנים לא מנוסים אחרים. הוותק בתחום, הפתרונות היצירתיים , הידע הנרחב שנצבר והנסיון הרב בבנית פרויקטים מסוג תמ"א 38 מאפשרים לקבל פרויקט מרהיב ואיכותי. מקצועיות בבנייה נובעת מבקרת איכות - הפעילות מתבצעת תוך כדי קפדנות ודיוק מירביים בביצוע התורמת להצלחת הפרויקטים ולתוצאה איכותית לשביעות רצון הדיירים.

הקבוצה צברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים מורכבים של חיזוק ובנייה לאור כך, נחתם הסכם שת"פ עם החברה בקבלנית שלד, עבודות הגמר מבוצעות ע"י השותפה GBM בעלת ניסיון רב בבנית יוקרה.

לאתר תמ"א 38 בילדינג - tama38building.co.il

ניסיון ביצוע 5 פרויקטים
קבלני ביצוע תמ"א 38

בפרויקטים באזור המרכז