052-2778144

חברת אדמות - חברה יזמית לקידום פרויקטי פינוי בינוי

אדמות הינה חברה יזמית המתמחה בקידום פרויקטים בתחום הפינוי בינוי . החברה מאתרת את המתחמים המתאימים תוך כדי מחויבות מלאה לדיירים , ומלווה את בעלי הדירות החל משלב בדיקת ההתכנות - הכלכלית והתכנונית, תמיכת הרשות המקומית, מיפוי אחיזה קניינית בפרויקט וגיבוש הסכמת הדיירים תוך מתן שירותי ארגון וקידום לפרויקט. החברה פועלת למציאת פתרונות לבעלי צרכים מיוחדים, לאיתור קרקע ציבורית לבניה טרום הפינוי ולבחינת צרכי הציבור תוך שמירת עקרון השקיפות וחובת הגילוי.

אדמות עובדת עם בעלי המקצוע המובילים והמנוסים בארץ לקידום הליכי התכנון הכוללים הוצאת התב"ע, הכרזת המתחם כמתחם פינוי בינוי והוצאת היתרי הבניה. את שלב הבניה בפועל אנו מבצעים עם חברות הנדל"ן הגדולות והיציבות בארץ, לאחר בדיקת ההתכנות הכלכלית והניסיון הביצועי שלהן. קבוצת אדמות יוצרת מבנה פעילות שמבטיח את השקט והביטחון המירבי לדיירים - הן מבחינת הערבויות המתאימות והן מבחינת יכולת הביצוע המעשית. הדיירים חותמים על חוזה מפורט וברור הכולל את גודל הדירה החדשה, התוספות והמפרט הסופי.

הבעלים של החברה שימש בעבר כמנכ"ל של חברה מהמובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) בהיקף של 25 פרויקטים חתומים באיזור השרון וגוש דן.

לאתר אדמות - adamot.co.il

קידום פרויקטים של
פינוי בינוי

בכל רחבי הארץ